Merhaba;

Eğitim hizmetlerinizdeki yaşam boyu öğrenmeye verdiğiniz değer ve öncü tutumlarınızdan dolayı ayrıca profesyonel işbirliği kararınızdan ötürü kurumunuzu&çalışanlarınızı tebrik ederiz.

Kim Psikoloji olarak insan ve kurum gelişimine verdiğimiz değerden ötürü bu güne kadar bizden hizmet alan bireylerin ve organizasyonların teveccüh ve yüreklendirmeleriyle hizmetlerimizi bir katalog haline getirdik.

kimpsikoloji eğitim kataloğu_Sayfa_001

Aşağıdaki sayfalarda organizasyonların kurumsal gelişime istikametinde ihtiyaç duyduğu eğitimler kategorik olarak listelenmiştir. Önce Eğitim İhtiyaç Analizi’ni inceleyerek,
 Kurumsal Eğitimler,
 Psikoloji Eğitimleri,
 Eğitim Kurumlarına Yönelik Eğitimler,
 Kamu Kurumları ve Yerel Yönetimlere Yönelik Eğitimler,
 Sağlık Kurumlarına Yönelik eğitimler,
 Sivil Toplum Kuruluşlarına Yönelik Eğitimler
 İnsan Kaynakları Süreçlerine Yönelik Hizmetlerimize ait bilgileri bulabilirsiniz.

Tüm bu başlıklarla birlikte ihtiyacınız olan diğer konularda da yelpazesi geniş akademisyen ve uzman psikolog ekibimizden görüş & hizmet almak için toplantı talep edebilirsiniz.

Aynı zamanda psikiyatrik, psikolojik ve pedagojik test-muayene-tedavi hizmetlerimizle destek veya yardıma ihtiyacı olan öğrenci-personelinizi veya yakınını gönül huzuruyla kurumumuzda hizmet veren uzmanlara ve hekimlere yönlendirebilirsiniz. Ruh sağlığı ve psikoloji konularında yürüteceğiniz tüm çalışmalarınızda psikoloji çözüm ortağınız olarak sizlerin yanında olmaktan büyük bir onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Gelişim, verimlilik, süreklilik, liderlik, güvenirlilik, kalite ve memnuniyet değerleri ile bireylerin ve kurumların inkişafına katkı sağlayarak toplum ruh sağlığını geliştirme misyonuna sahip Kim Psikoloji, bilgiyi güce dönüştüren kişi ve kurumlara psikolojik çözümler sunan öncü bir organizasyondur. Bu manada gelecekte kuracağımız etkileşimin tüm insanlık adına hayırlar getirmesini temenni ederiz.

KİM Psikoloji Kariyer İstihdam Merkezine gösterdiğiniz ilgi için tekrar teşekkür eder, çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dileriz.

Bilgilerinize arz ederiz.

Kim Psikoloji Eğitim Katoloğunu PDF olarak indirmek için tıklayınız:
kimpsikoloji eğitim kataloğu