kimpsikoloji.com_YEREL YÖNETİMLER RUH SAĞLIĞI VE PSİKOLOJİK ETKİNLİKLER TEKLİFİ 2015_Sayfa_01 kimpsikoloji.com_YEREL YÖNETİMLER RUH SAĞLIĞI VE PSİKOLOJİK ETKİNLİKLER TEKLİFİ 2015_Sayfa_02 kimpsikoloji.com_YEREL YÖNETİMLER RUH SAĞLIĞI VE PSİKOLOJİK ETKİNLİKLER TEKLİFİ 2015_Sayfa_03

daha detaylı bilgi için tıklayınız

http://www.kimpsikoloji.com/?p=16497

Yerel yönetimlerde sosyal belediyecilik ve sosyal politikalara, eğitim hizmetlerinizdeki yaşam boyu öğrenmeye verdiğiniz değer ve öncü tutumlarınızdan dolayı ayrıca profesyonel işbirliği kararınızdan ötürü kurumunuzu&çalışanlarınızı tebrik ederiz.

Seçmenlerinize yönelik düzenleyeceğiniz psikolojik etkinliklerin tamamında deneyimli ruh sağlığı uzman kadromuzla sizlerle aşağıdaki başlıklarda etkinlikler düzenleyebiliriz.

GEREKÇE:
Teknoloji ve modern yaşamın insanı aradığı konfora ulaştırmasına rağmen, hayatın anlamından uzaklaştırdığı, . hayatın anlamından ve merkezinden kopardığı düşünülmektedir . Manadan maddeye doğru bir sürüklenme yaşayan insanın bu uyumsuzluktan dolayı tatminsizlik ve huzursuzluk gibi birçok psikolojik etkilerin altında kaldığını düşünülmektedir .
İnsanların bu arayışı ruh sağlığı hizmetlerini çözüm noktasında popüler bir konuma yükselmiştir. Bilinçlenen toplumun bilgilenen bireylerinin ruh sağlığı ile ilgili farkındalığı ve arayışı artmıştır. Ruh sağlığı hizmetlerinin delilere yönelik olmadığı, herkesin zaman zaman destek alabileceği algısı yaygınlaşmıştır. Bu sebeplerden ötürü artan taleplere yeterli cevap verilememektedir . Ayrıca ruh sağlığı hizmetleri de pahalıdır. Belediyemizin seçmeninin büyük bir kısmının sosyoekonomik seviyesi ise zayıftır. Ruh sağlığı hizmetine ihtiyacı binlerce seçmen maddi durumu müsaade etmediği için olduğu halde ulaşamamaktadır. Belediyemiz öncü belediyedir, yenilikçidir, ihtiyaç analizini doğru yapar, ruh sağlığı hizmetlerine ulaşamayan mağdur seçmenine bu hizmeti götürecek bir el olabilir.

Bu vesile ile belediyemiz sınırları içerisinde düzenlenmesine ihtiyaç duyulan psikolojik etkinliklerinizde sizlere destek olmak isteriz. Aşağıdaki başlıklarda psikolojik etkinliklerimize yönelik birçok teklifimizi görebilirsiniz.
Bilgilerinize sunar çalışmalarınızda başarı ve kolaylıklar dileriz.

Proje teklif dosyamızı indirmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

irtibat:
Psk. Mehmet Ali Erkuş

Uzm. Psk. Aygül Kakırman
0532 134 54 32

Bu merkezlerde evlenmek isteyen çiftlere uyum becerileri kazandırılır. Çeşitli seminer, canlandırma ve eğitimlerden geçen çiftler evlilik çatısına daha güvenle sığınırlar.

Merkezlerden nişanlılık sürecinden boşanma veya ayrılmayı da kapsayan sürece kadar tüm anlarda psikolojik destek ve yardım alınabilir.