KiMKURUMSAL HİZMETLERRUH SAĞLIĞI HABERLERİ

TÜRKİYE İNOVASYON HAFTASInda CheckFeel duygu Atlası Mobil Uygulaması Standımıza Bekleriz

DUYGUNUN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT!
İnsanın ve Psikolojinin en önemli başlıklarından olan “duygu” kavramı hakkında farkındalığı arttırmak; iyi, güzel ve hoş olan duygulara sıcacık yolculuklar başlatmak için mobil bir uygulama geliştirdik. Çok mutluyuz.

DUYGUNU TAKİP ET!
Hz. Mevlana’nın “Aynı dili konuşan insanlar değil, aynı duyguları paylaşan insanlar anlaşırlar” öğretisinden hareketle, her mekanın bir ruhu olduğu gibi, her ruhun da içinde bulunmaktan tatmin olacağı mekanların varlığına olan düşüncemizle mekanın vekil, duygunun ise asil olduğu inancımızı birleştirerek ortaya çıkmış psikolojik bir mobil uygulama ile ruh dünyamızı aydınlatmaya çalışacağız. Bireylerin lokasyon temelli duygu paylaşımlarının ortalamasından hareketle oluşacak mekanların duygu yoğunluğu haritasına göre, kişilerin hissetmek istedikleri duyguyu en iyi yansıtan adreslere “duygu turizmi” gerçekleştirmesini arzu ediyoruz. Kişilerin ve mekanların duygu özgeçmişlerini görerek duygu farkındalığı kazanarak daha iyiye yolculuğa çıkarmak için, mutlu insanlardan mutlu şehirlere/mutlu şehirlerden mutlu insanlara bir paylaşım köprüsü olmak istiyoruz. Ne nerede yenilir, içilir, nerede kalınır gibi önerilerini aldığımız modern kanaat önderi olan sosyal medyanın artık bizi iç yolculuğumuza da çıkarma vakti geldiğini düşünüyoruz.

İSTANBUL DUYGU ATLASI “CHECKFEEL” MOBİL UYGULAMASI HAKKINDA AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ.

TİM organizatörlüğünde ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde 8-9-10.aralık.2016 (09:00-19:00) Türkiye İnovasyon Haftası düzenlenecektir. CheckFeel İstanbul Duygu Atlası Mobil Uygulaması Projesi ile fuara katılım sağlayacağız. Standımızı ziyaret etmenizden memnun oluruz (B2 katında Üsküdar Salonundayız).

tu%cc%88rkiye-inovasyon-haftasi-8-9-10-ekim-2016

29-30 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşen ARGE ve İNOVASYON ZİRVESİNDE “DUYGULAR DİLE GELDİ” haberimiz için tıklayınız:
www.kimpsikoloji.com/arge-ve-inovasyon-zirvesinde-checkfeel-standimiza-bekleriz

İNOVASYON HAFTASI HAKKINDA

Neden İnovasyon?
Türkiye İhracatçılar Meclisi olarak inovasyonun önemini anlatmak ve inovatif çalışmaları desteklemek için Türkiye İnovasyon Haftası’nı başlatıyoruz. Çünkü, dünyanın ve ihracatın geleceği inovasyona dayalı kalkınmayla gerçekleşecek.

Misyonumuz
Türkiye İnovasyon Haftası’nda dünyada ve Türkiye’de fark yaratan uluslararası profesyonelleri, sanayicileri, akademisyenleri ve üniversite öğrencilerini İstanbul’da bir araya getirerek; inovasyon odaklı konferans, sergi ve atölye çalışmaları ile dünya çapında bir etkinlik gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz
Sanayi ve akademik çevre arasındaki bilgi ağını genişleterek yenilikçi fikirler oluşturmak, dolayısıyla geleceğe yönelik çözümler üreterek Türkiye’nin 2023 vizyonuna giden yolda emin adımlarla ilerlemek.

Ücretsiz kayıt ve ayrıntılı bilgi için tıklayınız:
https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/

Leave a Reply

Konuşalım

Altunizade Mh.
Kısıklı Cd. 108
Çamlıca, İstanbul

T: +90 216 428 7546
E: bilgi@kimpsikoloji.com